Batteridriven ljusslinga med transparenta dekorationer i form av snöflingor. Dekorativ inredning som ger ett mysigt sken i tex julgranen eller på bordet. Drivs med 2 st AA batterier (medföljer ej). För inomhusbruk.
st-729-47
Inomhus
59 kr Inklusive moms
Batteridriven ljusslinga med transparenta dekorationer i form av snöflingor. Dekorativ inredning som ger ett mysigt sken i tex julgranen eller på bordet. Drivs med 2 st AA batterier (medföljer ej). För inomhusbruk.
st-729-47
Inomhus
| Vikt | 50 g |
|---|---|
| Dimensioner | 3 × 135 × 5 cm |
| Anslutningskabelns längd (cm) | 50 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Batteriinformation | 2 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 80h. |
| Bredd/längd (cm) | 135 |
| Djup (cm) | 3 |
| Färg | Transparent |
| Höjd (cm) | 5 |
| Ljusflöde (lm) | 0 |
| Ljusfärg | Varmvit |
| Ljuskälla ingår | Ja |
| Ljuskällor | 10 |
| Ljusstyrka (cd) | 0 |
| Medellivslängd (h) | 0 |
| Produktkabelns färg | Transparent |
| Produktvikt (kg) | 50 |
| Sockel | Ej utbytbar |
| Total effekt (W) | 0,60 |
| Artikelnummer | st-729-47 |
| EAN | 7391482059598 |
| Mått (längd * bredd * höjd) | 3 x 135 x 5cm |