Ljusslinga för inomhusbruk dekorerad med 10 st träfigurer i rött/beige/vitt/grått. Figurerna är fastknutna med hampasnöre. Dekorativ inredning som ger ett mysigt sken i hemmet. Perfekt dekoration vid juletid.
st-729-43
Inomhus
99 kr Inklusive moms
Slut i lager
Ljusslinga för inomhusbruk dekorerad med 10 st träfigurer i rött/beige/vitt/grått. Figurerna är fastknutna med hampasnöre. Dekorativ inredning som ger ett mysigt sken i hemmet. Perfekt dekoration vid juletid.
st-729-43
Inomhus
| Vikt | 60 g |
|---|---|
| Dimensioner | 5 × 180 × 6 cm |
| Anslutningskabelns längd (cm) | 30 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Batteriinformation | 2 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 250h. |
| Bredd/längd (cm) | 1,80 |
| Djup (cm) | 5 |
| Färg | Multi |
| Höjd (cm) | 6 |
| IP klass | IP20 |
| Ljusflöde (lm) | 0 |
| Ljusfärg | Varmvit |
| Ljuskälla ingår | Ja |
| Ljuskällor | 10 |
| Ljusstyrka (cd) | 0 |
| Medellivslängd (h) | 0 |
| Produktkabelns färg | Transparent |
| Produktvikt (kg) | 60 |
| Sockel | Ej utbytbar |
| Total effekt (W) | 0,60 |
| Artikelnummer | st-729-43 |
| EAN | 7391482058553 |
| Mått (längd * bredd * höjd) | 5 x 180 x 6cm |