Dekorativ ljusslinga som drivs med 3st AA batterier. Tunn mässingsfärgad ljusslinga med 60 ljuspunkter och guldfärgade polyesterlöv. En vacker dekoration för hemmet, perfekt för tex dukning. Timerfunktion i batteriboxen.
st-729-54
Inomhus
109 kr Inklusive moms
Slut i lager
Dekorativ ljusslinga som drivs med 3st AA batterier. Tunn mässingsfärgad ljusslinga med 60 ljuspunkter och guldfärgade polyesterlöv. En vacker dekoration för hemmet, perfekt för tex dukning. Timerfunktion i batteriboxen.
st-729-54
Inomhus
| Vikt | 40 g |
|---|---|
| Dimensioner | 3 × 200 × 3 cm |
| Anslutningskabelns längd (cm) | 50 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Batteriinformation | 3 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 80h. |
| Bredd/längd (cm) | 2,00 |
| Djup (cm) | 3 |
| Färg | Guld |
| Höjd (cm) | 3 |
| IP klass | IP20 |
| Ljusflöde (lm) | 0 |
| Ljusfärg | Varmvit |
| Ljuskälla ingår | Ja |
| Ljuskällor | 60 |
| Ljusstyrka (cd) | 0 |
| Medellivslängd (h) | 0 |
| Produktkabelns färg | Mässing |
| Produktvikt (kg) | 40 |
| Sockel | Ej utbytbar |
| Total effekt (W) | 0,50 |
| Artikelnummer | st-729-54 |
| EAN | 7391482063663 |
| Mått (längd * bredd * höjd) | 3 x 200 x 3cm |