Uppåt- och nedåtriktat ljus.
Anslutes till snabbkopplingsplint 3×2,5 mm².
Ljuskälla ingår ej.
230V.
| SPECIFIKATIONER | |
| Färg | Mörkgrå |
| Max. Effekt | 7W |
| Mått (BxHxDj) | 108x155x111 mm |
| Sockel | G9 |
1049 kr Inklusive moms
| Antal | Rabatt |
|---|---|
| 2 - 3 | 10% |
| 4 + | 15% |
| SPECIFIKATIONER | |
| Färg | Mörkgrå |
| Max. Effekt | 7W |
| Mått (BxHxDj) | 108x155x111 mm |
| Sockel | G9 |
| Vikt | 1250 g |
|---|---|
| Färg | Vit |
| Varumärke | |
| Kapslingsklass | IP65 |
| Max. effekt | Max 6W |
| Mått (BxHxDj) | 70x100x80 mm |
| Sockel | GU10 |
| Spänning | 230V |
| Artikelnummer | 9977333 |