Solcells gångbelysning med PIR och skymningssensor. När solcellspollarens sensorn aktiveras lyser den med 80 lumen under 40 sekunder och sedan ner till 10 lumen. Sensoravstånd från 5 till max 8m med 100 graders vinkel.
st-481-89
Utomhus
489 kr Inklusive moms
Slut i lager
Solcells gångbelysning med PIR och skymningssensor. När solcellspollarens sensorn aktiveras lyser den med 80 lumen under 40 sekunder och sedan ner till 10 lumen. Sensoravstånd från 5 till max 8m med 100 graders vinkel.
st-481-89
Utomhus
| Vikt | 880 g |
|---|---|
| Dimensioner | 9 × 9 × 50 cm |
| Anslutningskabelns längd (cm) | 0 |
| Användningsområde | Utomhus |
| Batteriinformation | 1 batteri 18650Li-IonRechargeable ingår. Brinntid ca. 5h. |
| Bredd/längd (cm) | 9 |
| Djup (cm) | 9 |
| Färg | Rostfritt stål |
| Höjd (cm) | 50 |
| Ljusflöde (lm) | 80 |
| Ljusfärg | Varmvit |
| Ljuskälla ingår | Ja |
| Ljuskällor | 1 |
| Ljusstyrka (cd) | 0 |
| Medellivslängd (h) | 0 |
| Produktvikt (kg) | 880 |
| Sockel | Ej utbytbar |
| Total effekt (W) | 0,06 |
| Artikelnummer | st-481-89 |
| EAN | 7391482048561 |
| Mått (längd * bredd * höjd) | 9 x 9 x 50cm |