Öppen bordslykta i glas och plast. Lyktan har 1 LED-ljuskälla och drivs av solenergi. Fin lykta att ha framme på bordet under sommarkvällarna.
st-481-53
Utomhus
129 kr Inklusive moms
Slut i lager
Öppen bordslykta i glas och plast. Lyktan har 1 LED-ljuskälla och drivs av solenergi. Fin lykta att ha framme på bordet under sommarkvällarna.
st-481-53
Utomhus
| Vikt | 210 g |
|---|---|
| Dimensioner | 8.50 × 8.50 × 14 cm |
| Anslutningskabelns längd (cm) | 0 |
| Användningsområde | Utomhus |
| Batteriinformation | 1 batteri AArechargeableNiMH ingår. Brinntid ca. 5h. |
| Bredd/längd (cm) | 8.50 |
| Djup (cm) | 8.50 |
| Färg | Svart |
| Höjd (cm) | 14 |
| Ljusflöde (lm) | 0 |
| Ljusfärg | Varmvit |
| Ljuskälla ingår | Ja |
| Ljuskällor | 1 |
| Ljusstyrka (cd) | 0 |
| Medellivslängd (h) | 0 |
| Produktvikt (kg) | 210 |
| Sockel | Ej utbytbar |
| Total effekt (W) | 0,03 |
| Artikelnummer | st-481-53 |
| EAN | 7391482047267 |
| Mått (längd * bredd * höjd) | 8.50 x 8.50 x 14cm |