Vacker batteridriven ljusslinga med fasettslipade rosa hjärtan. Med tunn silverfärgad metallkabel och 12 varmvita LED, batteridosan drivs med 2 st AA batterier och har timerfunktion. Fin dekoration till dukning mm.
st-729-78
Inomhus
99 kr Inklusive moms
Slut i lager
Vacker batteridriven ljusslinga med fasettslipade rosa hjärtan. Med tunn silverfärgad metallkabel och 12 varmvita LED, batteridosan drivs med 2 st AA batterier och har timerfunktion. Fin dekoration till dukning mm.
st-729-78
Inomhus
| Vikt | 100 g |
|---|---|
| Dimensioner | 1.50 × 165 × 3 cm |
| Anslutningskabelns längd (cm) | 30 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Batteriinformation | 2 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 100h. |
| Bredd/längd (cm) | 1,65 |
| Djup (cm) | 1.50 |
| Färg | Rosa |
| Höjd (cm) | 3 |
| IP klass | IP20 |
| Ljusflöde (lm) | 0 |
| Ljusfärg | Varmvit |
| Ljuskälla ingår | Ja |
| Ljuskällor | 12 |
| Ljusstyrka (cd) | 0 |
| Medellivslängd (h) | 0 |
| Produktkabelns färg | Silver |
| Produktvikt (kg) | 1,00 |
| Sockel | Ej utbytbar |
| Total effekt (W) | 0,14 |
| Artikelnummer | st-729-78 |
| EAN | 7391482071354 |
| Mått (längd * bredd * höjd) | 1.50 x 165 x 3cm |