Väggarmatur i aluminium med klart härdat glas.
Uppåt- och nedåtriktat ljus.
Anslutes
Till snabbkopplingsplint 3×2,5 mm².
649 kr Inklusive moms
Slut i lager
Väggarmatur i aluminium med klart härdat glas.
Uppåt- och nedåtriktat ljus.
Anslutes
Till snabbkopplingsplint 3×2,5 mm².
| Energieffektivitetsklass | A++-E |
|---|---|
| Varumärke | |
| Färg | Silver |
| Kapslingsklass | IP65 |
| Max. effekt | Max 2x6W |
| Mått (BxHxDj) | 70x165x80 mm |
| Sockel | GU10 |
| Spänning | 230V |
| Artikelnummer | 9977244 |





