Stomme av stålplåt och kupa av glas.
Anslutes
Till plint 3×1,5 mm².
899 kr Inklusive moms
Slut i lager
Stomme av stålplåt och kupa av glas.
Anslutes
Till plint 3×1,5 mm².
| Energieffektivitetsklass | A++-E |
|---|---|
| Varumärke | |
| Färg | Varmgalvanizerad |
| Kapslingsklass | IP44 |
| Max. effekt | Max 15W |
| Mått (ØxHxDj) | 230x240x260 mm |
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230V |
| Utförande | Uppåt |
| Artikelnummer | 9977227 |




